Dominacja potwierdzona, awans i brak trenera...
Dodane przez sokolontek dnia 25. czerwiec 2013 00:08:50


"Promień ma prawo wystartować w przyszłym sezonie w III lidze." - Tą wiadomością urosły wielu sympatykom nadzieje oraz marzenia w budowie, tak w budowie oraz przygotowaniu się do nowych wyzwań !!!!!!!


Na początek kubeł zimnej wody w postaci kolejnej wiadomości:
cytując prasę:
"Choć mamy już zapewniony awans, to zamierzamy zakończyć ligę zwycięstwem i potwierdzić, że to nasz zespół był najlepszy w tym sezonie - mówi Leszek Zawadzki, grający trener Promienia.

Szkoleniowcowi ekipy z Moniek szczególnie zależy, by jego zespół dobrze się zaprezentował w ostatnim meczu, gdyż będzie to pożegnalny występ Zawdzkiego w Promieniu.

- Spędziłem w tym klubie już pięć lat i czas na zmiany - tłumaczy Zawadzki, który w bieżącym sezonie strzelił dziewięć goli dla swojego zespołu. - Nie ukrywam, że czuję się na siłach, by jeszcze trochę pograć. Jeśli nadejdzie jakaś ciekawa oferta, to na pewno ją rozważę - dodaje."


źródło: Kurier Poranny dział Sportowy

cytat prasowy:

Promień Mońki zwycięstwem 4:3 nad Hetmanem Białystok przypieczętował mistrzostwo IV ligi i awans do klasy wyższej. – To był dobry koniec całego sezonu. Graliśmy bez stresu co przełożyło się na jakość gry – stwierdził trener Promienia Leszek Zawadzki, który kończy pracę w Promieniu. – Spędziłem w tym klubie już pięć lat i czas na zmiany – tłumaczy Zawadzki. – Nie kończę jednak kariery piłkarskiej – dodaje.

źródło: Gazeta Współczesna dział sportowy


Leszek Zawadzki dzisiejszym meczem z Hetmanem Białystok żegna się z Promieniem Mońki

źródło: Kurier Poranny dział Sportowy
Leszek Zawadzki w ostatnim meczu z Hetmanem Białystok żegna się z Promieniem Mońki za co DZIĘKUJEMY Panie Leszku ukazał Pan prawdziwy trenerski charakter doprowadzając w poworcie naszego klubu do III ligi to się ceni mamy nadzieje iż 5 lat jak spędzone zostały będą mimo wszystko miło wspominane przez Pańską osobę... Ps. Pozdrowienia i dozobaczenia na kibicowskim szlaku :)